کاغذ دیواری خارجی,کاغذ دیواری خارجی قیمت,کاغذ دیواری خارجی جدید,کاغذ دیواری خارجی ارزان,کاغذ دیواری خارجی 2015,کاغذ دیواری خارجی اتاق خواب,کاغذ دیواری خارجی سه بعدی,کاغذ دیواری خارجی اتاق کودک,کاغذ دیواری خارجی مدا,کاغذ دیواری خارجی متری,

اجرای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری از جمله عناصر مهم ترین در دکوراسیون داخلی منزل است که برای پوشاندن دیوارها استفاده

اجرای کاغذ دیواری و پوستر دیواری

شرکت ما فعال در ارائه ی  انواع مختلفی از پوشش های دیواری در طرح ها و رنگ بندی مختلف با برندهای متفاوت با قیمتی بسیار مناسب می باشد. این شرکت به عنوان بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات برای اجرای کاغذ دیواری و انواع پوشش های دیواری ، فروش و نصب آنها ، رنگ و نقاشی ساختمان دارای بزرگترین کلکسیون آلبومهای و انواع تکنیک های نقاشی ساختمان می باشد. شما در این سایت می توانید بر اساس نوع طرح، رنگ، برند و حتی جنس کاغذ دیواری خود را انتخاب و سفارش دهید، همچنین میتوانید از طریق تماس با تیم رنگ و نقاشی ساختمان اقدام به اخذ رایگان مشاوره در این خصوص گردید. همچنین شما می توانید بصورت حضوری اقدام به خرید و اخذ مشاوره از کارشناسان ما نمایید.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری متریالی است برای پوشش دادن دیوار های داخلی و همچنین طراحی داخلی در خانه ها ادارات و دیگر ساختمان ها استفاده می شود ; این نوع از پوشش دیوار ، انواع مختلف دارد (کاغذی، وینیل، پی وی سی، نانوون، فوم) که هر کدام از اینها کیفیت متفاوتی دارند. این نوع از پوشش می توانند ساده و یا طرح دار تولید شده باشند که این طرح ها دارای سبک کلاسیک، مدرن، اسپرت و … نیز می باشند ; این نوع پوشش دیواری به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض ۵۳ سانتیمتر به طول ۱۰ متر که ۵ متر مربع،عرض ۷۰ سانتیمتر به طول ۱۰ متر که ۷ متر مربع و یا ۱۰۶ سانتیمتر به طول ۱۵/۵ متر که ۱۶ متر مربع می باشند.

قیمت کاغذ دیواری

در خصوص قیمت باید بگوییم که  مانند هر محصول دیگری در بازار بسته به کیفیت، طرح و برند تولید کننده دارای قیمت های مختلفی می باشد که می تواند به سه دسته ارزان قیمت، متوسط و گران تقسیم نمود از مهمترین موارد تعیین کننده قیمت ، جنس متریال و گرماژ آن است همچنین برند تولید کننده نیز تا حد زیادی تعیین کننده قیمت آن  می باشد .

قیمت رنگ و نقاشی ساختمان :

در خصوص قیمت رنگ و نقاشی ساختمان میتوان گفت که قیمت رنگ و نقاشی ساختمان بسته به متراژ محیط و نوع رنگ انتخابی متفاوت می باشد.که شرکت ما این افتخار را دارد که با جوان ترین تیم و ماهر ترین استاد کاران رنگ و نقاشی و صد البته نازلترین قیمت رنگ و نقاشی ساختمان در خدمت کلیه ی مشتریان عزیز می باشد.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

از جمله عناصر مهم ترین  در دکوراسیون داخلی منزل است که برای پوشاندن دیوارها استفاده می شود که انواع آن شامل جنس ایرانی با آلبوم های بسیار متنوع و خارجی با آلبوم های متنوع و زیادی است که البته نوع خارجی به  علت تنوع بالای طرح و کیفیت بالا دارای قیمت بیشتری نسبت به نوع ایرانی می باشد.

نصب کاغذ دیواری

شرکت ما این افتخار را دارد که با تیمی بسیار مجرب و حرفه ای در زمینه ی نصب وارد عمل گردد , تجربه چهار دهه فعالیت در زمینه ی فروش و نصب انواع wallpaper و رنگ و نقاشی ساختمان این جراَت را به شرکت ما میدهد  که به شما قول کیفیت بالا در نصب را بدهد.

کاغذ دیواری ارزان

wallpaper از نظر قیمت  بر اساس قیمتهای مجود در بازار به سه دسته ارزان قیمت ، متوسط و گران تقسیم بندی گردیده اند.معمولاً پوشش های ارزان قیمت شامل برندهای ایرانی و چینی های درجه کیفیت پایین هستند.معمولاً افراد آنها را در مکان استیجاری یا لوکیشن های موقتی استفاده می کنند.

منابع دیگر