((انتخاب و خرید بهترین کاغذ دیواری))

 به دنبال کاغذ دیواری هستید؟ عجله دارید؟ کمی صبر کنید!!!!

 با توجه به تنوع بالای محصولات موجود در بازار ممکن است سردرگم شوید اما، اگر به چند مورد توجه داشته باشید کار انتخاب کاغذ دیواری به خریدی دلچسب و ماجراجویانه بدل می‌شود. خوب است بدانید تنوع بسیار زیادی که در طرح‌ها وجود دارند به خاطر نوع ساخت و مواد مورد استفاده آنهاست. با توجه به موارد مهم اشاره شده برای انتخاب کاغذدیواری ، کار شما برای این انتخاب راحت تر خواهد شد.

 کاغذ دیواری خوب است که گران باشد؟

 کاغذ دیواری‌ های گران قیمت همیشه گزینه مناسبی برای خرید نیستند، چرا که می‌توان با اندکی جستجو طرح‌های زیبایی یافت که قیمت مناسبی داشته و از لحاظ کیفی در رده خوبی قرار دارند.

 کاغذ دیواری وینیلی:

-‌ کاغذ دیواری‌های وینیلی، لایه‌ای از وینیل روی خود دارند. این لایه محافظ قابلیت شستشو را به شما می دهد. شما به راحتی می‌توانید با یک اسفنج، آب و صابون کاغذ دیواری را شسته و آلودگی‌ها را از روی آن پاک کنید. کاغذ دیواری های وینیلی چون آلودگی کمتری را جذب می کنند، بهترین انتخاب برای آشپزخانه ها هستند و مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.

 کاغذ دیواری فویلی:

 کاغذ دیواری های فویلی و ساخته شده از پلی استر هم، انتخابی مناسب برای اتاق‌های کوچک کم نور هستند. سطح براق این نوع از کاغذهای دیواری، می تواند تا حدی کمبود نور را جبران کند.

 کاغذ دیواری چسبنده:

 یکی از مهم ترین تفاوت‌های موجود بین کاغذ دیواری ها، وجود و یا عدم وجود چسب در آن است. عمده کاغذ دیواری ها دارای ماده چسبناکی هستند که از طریق آغشته شدن با آب مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

انواع دیگری هم هستند که این قابلیت را ندارند و باید چسب را برای آنها بصورت جداگانه تهیه و استفاده کرد. این نکته را باید یاد داشته باشید، کاغذ دیواری‌های چسبی برای خرید مناسب ترند چرا که سرعت بیشتری در نصب دارند.

 سهولت در کندن کاغذ دیواری:

 در هنگام انتخاب یک کاغذ دیواری به قابلیت “پوست کنی” آن دقت کنید. پوست کنی به معنای قابلیت کندن کاغذ دیواری از روی دیوار است. اگر کاغذ دیواری به راحتی از روی دیوار کنده شود می توان هر زمان آن را برداشت و نوع دیگری جایگزین آن کرد.

wallpaper

wallpaper

 

Pin It

ثبت دیدگاه