اصول نصب کاغذ دیواری

در این مقاله و مقاله ی بعدی تصمیم داریم که در خصوص اصول نصب کاغذ دیواری بنویسیم. بعضی مواقع ممکن است این اتفاق برای شما هم افتاده باشد که از ظاهر یکنواخت خانه ی خود خسته شده اید و دلتان می خواهد که با کمترین هزینه تنوع چشمگیری را در خانه ی خود ایجاد کنید . در این زمان است که ما به شما پیشنهاد میکنیم که به سرغ سایت کاغذ دیواری بروید و کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب و بعد با رعایت اصولی که در این مقاله به شما می آموزیم اقدام به نصب کاغذ دیواری در خانه ی خود کنید. البته پیشنهاد ما به شما این است که از یک نصاب حرفه ای کاغذ دیواری برای نصب کاغذ دیواری خانه تان بهره مند شوید.مجموعه ی سایت کاغذ دیواری دارای نصاب های حرفه ای کاغذ دیواری می باشد که میتوانید با پرداخت هزینه ی ناچیزی از مهارت نصاب های کاغذدیواری مجموعه ی ما بهره مند شوید.

نکات نصب کاغذ دیواری :

مرحله ی اول نصب کاغذ دیواری :

ابتدا باید زیرسازی کنید. یعنی اینکه اگر قبل از این سطح دیوار شما کاغذ دیواری بوده آنها را با دقت از دیوار جدا نموده و قسمتهای سخت تر را با استفاده از یک کاردک برای تمیز کردن آن اسفاده کنید. ما بشما پیشنهاد میکنیم که که قبل از چسباندن کاغذ دیواری روی دیوار ابتدا یه رنگ سطحی روی سطح دیوار بکشید تا کار نصب کاغذدیواری برای شما راحت تر شود.

کاغذ دیواری,کاغذ دیواری سه بعدی,کاغذ دیواری اتاق خواب,کاغذ دیواری جدید,کاغذ دیواری پذیرایی,کاغذ دیواری اتاق کودک,کاغذ دیواری پشت تلویزیون,کاغذ دیواری شیک,کاغذ دیواری مدرن,کاغذ دیواری ایرانی,

نصب کاغذ دیواری

مرحله ی دوم نصب کاغذ دیواری :

پس از اینکه موفق به انجام یک زیرسازی مناسب شدید چنانچه یک رول کامل و یا چندین رول کاغذ دیواری داشتید اندازه ی عمودی دیوار را گرفته و سپس با اندازه ی گیری دقیق تعداد رول هایی که باید برای آن فضا مصرف کرد را محاسبه و سپس به تعداد ردیف های لازم کاغذ دیواری را با احتساب چهار سانتی متر بلند تر برش بزنید.

در این مقاله دو مرحله از مراحل مهم نصب کاغذ دیواری را توضیح دادیم. در مقالات بعدی نیز با ما باشید تا ادامه ی آموزش نصب کاغذ دیواری را بشما دوستان عزیز آموزش بدهیم.

Pin It

ثبت دیدگاه